Dostępne modele breloków 3D

Na naszej specjalnej stronie możesz przejrzeć jakie breloki metalowe mamy w ofercie i dopasować odpowiedni model breloka. Zwróć uwagę na kształt breloków i postaraj się dopasować go do swojej grafiki logo.

Zdarza się czasem, że niektóre mniej popularne modele breloków mogą być dostępne z dłuższym czasem oczekiwania na zamówienie. Po wybraniu modelu breloka reklamowego, który Cię interesuje, proszę wyślij zapytanie o dostępność i szczegółową wycenę. Będzie to dla nas ułatwieniem w zaplanowaniu realizacji.


Brelok 3d baner katalog
Bieżące oferty i okazje cenowe

Powyżej widoczne są najpopularniejsze modele breloków reklamowych 3D, dla których przygotowaliśmy gotowe oferty i okresowe promocje. Możesz dzięki temu łatwo złożyć zamówienie na jeden z najpopularniejszych nakładów.

Aby uzyskać jeszcze lepszą cenę breloków 3D warto zapytać nas o większe nakłady produkcyjne. Pozwoli to Tobie na znaczącą obniżkę ceny jednostkowej i na zamówienie breloków metalowych w sposób najbardziej ekonomiczny. Warto wykorzystać każdorazowy spadek ceny przy wzroście nakładu produkcyjnego.