Sprawdź ceny naklejek wypukłych 3D.
Wyślij zapytanie

Sprawdź ceny produkcji naklejek 3D.

Dlaczego trzeba wysłać zapytanie?

Naklejki wypukłe 3D to bardzo specyficzny rodzaj produktu, który przygotowujemy dla każdego Klienta bardzo indywidualnie. Pomysły naszych odbiorców odnośnie kształtów, wymiarów, nakładów i opcji nadruku są zróżnicowane.

Właśnie z powodu ilości możliwych kombinacji opcji produkcyjnych naklejek 3D, stworzenie jednego ogólnego cennika i tak mijałoby się z celem. Na etapie przygotowania projektu ustalamy i wybieramy z Klientem zawsze wszystkie niezbędne parametry produkcji.

Teraz na etapie zapytania nie musisz znać się dokładnie na tym wszystkim. Wystarczy tylko, że podasz podstawowe dane projektu i swoje dane kontaktowe. Umożliwi nam to później szybki kontakt i właściwe doradzenie w szczegółach produkcyjnych.

Szybka WYCENA naklejek 3D
Pola oznaczone gwiazdką* są wymagane.

Naklejki wypukłe - grafika

Poprawne przygotowanie grafiki w ramach wybranej techniki nadruku to absolutna podstawa uzyskania świetnego efektu wizualnego naklejek 3D.

Bardzo często projekt naklejek 3D składany jest z osobnych elementów graficznych takich jak: logo firmowe, zdjęcia, tekst. Dobrze jest, jeżeli format graficzny tych elementów jest ujednolicony. Bardzo ułatwia nam to wtedy pracę.

Pracujemy najczęściej z grafiką wektorową CDR (Corel Draw). Grafika może być również dostarczona w zamkniętych formatach zdjęciowych takich jak: TIFF, JPG, GIF. Ważne tylko, żeby rozdzielczość takiej grafiki była wystarczająca do druku wysokiej jakości, czyli na poziomie minimum 300 DPI. Właściwym profilem kolorów do najbardziej popularnego druku cyfrowego jest profil kolorów CMYK.

W przypadku wątpliwości, po prostu wyślij nam grafikę do sprawdzenia. Chętnie pomożemy w poprawnym przygotowaniu projektu do druku wysokiej jakości.


Ułatwiamy wycenę produkcji naklejek 3D.
Własne naklejki 3D w 3 krokach
1. Zbadanie oczekiwań i oszacowanie kosztów
Bardzo istotne jest, aby na tym etapie popracować nad określeniem celu marketingowego, jaki mają spełniać naklejki wypukłe. Zwiększa to wtedy znacząco ich skuteczność w późniejszym użyciu i daje naszym Klientom dodatkowe korzyści. Precyzyjne określenie funkcji i opcji produkcyjnej to pierwszy krok do realizacji. Dzięki temu wiemy już dokładnie jaka będzie technika nadruku, folia podłoża i pozwala nam to na bardzo precyzyjne określenie kosztów produkcji naklejek 3D.
2. Przygotowanie projektu
Zgodnie z ustalonym celem marketingowym często przygotowujemy też wstępny projekt naklejek 3D, który jest następnie często kilkukrotnie konsultowany i dopracowywany. Dobry kontakt i współpraca na tym etapie bardzo przyspiesza pracę. W przygotowywaniu projektu naklejek służymy naszym niemałym doświadczeniem i możemy dobrze doradzić w zakresie doboru kolorystyki i treści. Ten etap jest ważny i decyduje o tym jak naklejki wypukłe spełnią założone funkcje reklamowe.
3. Produkcja i dostawa
Po zamówieniu, produkcja odbywa się w ustalonym czasie i po jej zakończeniu mamy okazję zobaczyć efekt naszych wspólnych prac. Niezwłocznie po produkcji cały nakład jest dokładnie liczony i pakowany w bezpieczny sposób do transportu kurierem. Zwykle na następny dzień od wysyłki Twoje naklejki wypukłe trafiają we wskazane miejsce odbioru. Po otrzymaniu od nas naklejek 3D sprawdź proszę, czy wszystko zgadza się z ustaleniami. Zależy nam na Twoim zadowoleniu.

Oferujemy naklejki 3D w kilku różnych opcjach nadruku