Poczekaj...

Wersja niemiecka

Doradzamy i produkujemy

Samoprzylepne emblematy chromowane logo

METALIC Classic

Emblematy

METALIC Classic

METALIC to samoprzylepne chromowane emblematy wykonane z bardzo cienkiego, elastycznego metalu. Technologia pozwala na realizację nawet najmniejszych detali z bardzo wysoką precyzją i estetyką wykończenia.

Podstawowa i również najbardziej popularna jest wersja Classic. Błyszcząca lub matowa srebrna powierzchnia tych naklejek pozwala na podkreślenie prestiżowego charakteru produktów przez profesjonalne oznakowanie.

Ta forma ekskluzywnego znakowania produktów jest bardzo zbliżona do stosowanej fabrycznie przez wielu światowych producentów. Emblematy METALIC pozwalają dziś również małym i średnim firmom skorzystać z tej formy prestiżowego znakowania własnych produktów.

Stosowanie emblematów chromowanych METALIC ułatwia dostrzeganie wysokiej wartości w produktach i zachęca klientów do kupna.

Emblematy

METALIC Plate

Emblematy

METALIC Plate

Chromowane tabliczki METALIC Plate różną się tym od wersji Classic, że emblemat jest już naklejony na samoprzylepny podkład o wybranej grubości i kształcie. Podkład wzbogacony jest o silną warstwę klejącą.

Takie ekskluzywne oznakowania możemy wykonać na bardzo różnych grubościach podłoża ABS, które może być wycinane laserowo w wybranym kształcie. Duża jest też dowolność kolorystyczna oparta o skalę RAL. Najbardziej popularne są tabliczki z czarnym lub srebrnym matowym podłożem. Doskonałą przyczepność tabliczek zapewnia zastosowanie błony klejowej firmy 3M o bardzo dużej sile przylegania do różnych podłoży.

Powstają w ten sposób gotowe do użycia tabliczki, które bardzo łatwo naklejać i nie potrzebują już folii transportowej. Ale i tak na czas poprodukcyjny nakładana jest folia ochronna, która zabezpiecza te chromowane emblematy przed zarysowaniami. Zdejmuje się ją dopiero po naklejeniu tabliczki.

Emblematy

METALIC Alu

Emblematy

METALIC Alu

Aluminiowe emblematy z opcją malowania i szlifu diamentowego to rozwiązania na miarę największych firm branżowych na rynku.

Stosowane od lat przez najlepszych producentów sprzętu elektronicznego oraz AGD są wyznacznikiem trwałości i znakomitego wizualnego oznakowania produktu marką. Teraz stały się dostępne także dla szerszego grona firm, które chcą oznakowac produkty w ten niepowtarzalny sposób.

Możliwość dopasowania grubości odlewu aluminiowego i dowolność kształtu sprawiają, że te oznakowania produkowane są idealnie na miarę potrzeb każdego produktu.

Produkt bez oznakowania jest jak niedokończony. Szlachetne oznakowanie dodaje mu wartości.

Emblematy Metalic to inwestycja

Firma Polinal

Producent oznakowań

Realizujemy oznakowania w różnych opcjach produkcyjnych.

Zastosuj

Emblematy METALIC

Naklejki lub tabliczki znakujące serii METALIC stanowią dla naszych klientów doskonałe rozwiązanie, gdy oznakowanie produktów ma być trwałe i wyjątkowo przyciągać uwagę.

Bardzo wysoka estetyka przemawia za wykorzystaniem tych emblematów do znakowania produktów, które chcą być postrzegane jako najlepsze w swojej kategorii.

Pomagamy już wielu firmom zwiększać wartość ich produktów i eksponować logo. Zapraszamy do kontaktu i nawiązania owocnej współpracy.

Nasze wypukłe produkcje stają się bardzo popularną formą promocji firmy.

Zastosuj

Naklejki Wypukłe 3D

Naklejki wypukłe 3D to drugi z filarów naszej działalności produkcyjnej i bardzo popularny sposób znakowania. Od lat uwypuklamy logotypy różnych marek pomagajac im zwiększać konkurencyjność.

Zalanie poliuretanem dwuskładnikowym to też sposób na nadanie szczególnego wyglądu również produktom z serii METALIC Plate. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wzbogacić dodatkowo w ten sposób ich wygląd i trwałość.

Aby poznać bliżej naklejki 3d zapraszamy na stronę produktu pod adresem http://www.nalepki3d.pl

Innowacyjny przykład wykorzystania technologii zalewania poliuretanem.

Zastosuj

Napisy Wypukłe 3D

Produkowane przez nas napisy wypukłe są wyjątkową formą znakowania niektórych produktów i budowania wizerunku marek.

Użycie folii kolorowych lub takich jak srebrna czy złota pozwala osiągnąć wyjątkowe efekty wizualne. O możliwośći zastosowania napisów 3D decyduje też wielkość produktu, gdyż grubość elementów graficznych nie moze być mniejsza niż 3 mm.

Zachęcamy do kontaktu w sprawie tego typu napisów wypukłych pod adresem biuro@nalepki3d.pl

W naszej drukarni realizacje na folii samoprzylepnej stanowią największy udział.

Zastosuj

Etykiety ekonomiczne

Gdy znakujemy produkty w bardzo dużych ilościach koszty jednostkowe zaczynają mieć szczególne znaczenie. Dla wielu produktów optymalnym połączeniem trwałości i bezkompromisowej jakości nadruku stają sie tradycyjne etykiety samoprzylepne.

Produkujemy je w technologii druku cyfrowego w połączeniu z plotowaniem w dowolnych kształtach. Wykorzystanie w produkcji folii wysokiej jakości jest warunkiem trwałości tego typu naklejek.

Jeśli zainteresował Cię druk naklejek znakujących, szczegóły poznasz na stronie
http://www.e-naklejki.pl

Pokaż nam swój produkt. Zajmiemy się jego oznakowaniem w wyjątkowy sposób.

Nadajemy charakter produktom

Kontakt

Wyślij wiadomość lub zadzwoń

Odwiedź

Nasze biuro

 • POLINAL, ul. Sądowa 4, 88-400 Żnin

 • biuro@polinal.pl
 • +48 52 552 45 96 wewn. 3

 • Nie realizujemy zleceń na pojedyncze emblematy ze względu na organizację procesu produkcji.
  Możliwe jest zamówienie przedprodukcyjnej serii próbnej.

  Minimalne nakłady serii produkcyjnej emblematów METALIC:
  - Classic oraz Plate: 250 sztuk
  - Alu: 1000 sztuk

  Skontaktuj się z wybranym doradcą drogą mailową lub telefonicznie. Możesz liczyć na pełne wsparcie przy wyborze najlepszego rozwiązania dla oznakowania Twojego produktu.


 • Sławomir Andrzejewski
 • biuro@polinal.pl
 • +48 608 205 104

 • Krzysztof Łukomski
 • k.lukomski@polinal.pl
 • +48 604 59 26 25

 • 09 AM - 17 PM

Skontaktuj się z producentem etykiet i oznakowań produktowych.

Chcesz

oznakować produkt?

Wyślij wiadomość

Wyślij
Wszystkie logotypy na stronie zostały użyte wyłącznie w celu prezentacji możliwości produkcyjnych i stanowią własność innych firm.
Wszystkie zdjęcia umieszczone na stronie objęte są ścisłą ochroną w zakresie prawa własności.
Serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies niezbędnych do obsługi strony internetowej i tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki.

Copyright 2019 POLINAL - Producent oznakowań