Poczekaj...

Doradzamy i produkujemy

Emblematy Metalic

Kolorystyka

Kolor:

Srebrny

METALIC Classic

METALIC to samoprzylepne chromowane etykiety wykonane z bardzo cienkiego, elastycznego metalu. Technologia pozwala na realizację nawet najmniejszych detali z bardzo wysoką precyzją i estetyką wykończenia.

Podstawowa i również najbardziej popularna jest wersja Classic. Błyszcząca lub matowa srebrna powierzchnia tych naklejek pozwala na podkreślenie prestiżowego charakteru produktów przez profesjonalne oznakowanie.

Ta forma ekskluzywnego znakowania produktów jest bardzo zbliżona do stosowanej fabrycznie przez wielu światowych producentów. Emblematy METALIC pozwalają dziś również małym i średnim firmom skorzystać z tej formy prestiżowego znakowania własnych produktów.

Stosowanie naklejek METALIC przekłada się na łatwiejsze postrzeganie wysokiej wartości produktów i zachęca klientów do kupna.

Kolory:

Różne

METALIC Color

Chromowane naklejki METALIC możemy zrealizować również w wersji kolorowej z dostępnej palety barw lub z dodatkowym nadrukiem. Taki dodatkowy nadruk może być wykonany w technice druku cyfrowego pełnokolorowego lub sitodrukiem. Ilość możliwości połączenia kolorów podłoża z nadrukiem jest bardzo duża i pozwala realizować skomplikowane projekty.

Możliwe jest też łączenie na jednym projekcie logo klasycznego srebrnego podłoża bez nadruku, z elementami projektu, które będą barwione.

Emblematy Metalic

Podłoże

Podłoże:

Metal

METALIC Sticker

Etykiety METALIC w wersji Sticker to gotowe do użycia samoprzylepne oznaczenia, które bardzo łatwo naklejać. Ponieważ taki emblemat zwykle składa się z osobnych liter i kształtów, nie sposób byłoby naklejać każdy element realizacji osobno.

Z pomocą przychodzi folia transportowa, która jest zawsze naklejona na zewnątrz. Po pierwsze chroni ona emblematy przed zarysowaniem, a po drugie umożliwia łatwe przeniesienie i naklejenie całej etykiety na przewidziane miejsce. Naklejki w tej formie dostarczane są zatem z zewnętrzną transparentną folią zabezpieczająco-transportową oraz z papierowym podkładem. Zabezpiecza on warstwę samoprzylepną etykiety.

Całość w postaci: dolny papier zabezpieczający + chromowana etykieta + górna folia transportowa cięta jest na pojedyncze sztuki gotowe do użycia.

Podłoże:

ABS

METALIC Plate

Chromowane tabliczki METALIC Plate różną się tym od wersji Sticker, że etykieta jest już naklejona na samoprzylepny podkład o wybranej grubości i kształcie. Podkład wzbogacony jest o silną warstwę klejącą.

Powstają w ten sposób gotowe do użycia tabliczki, które bardzo łatwo naklejać i nie potrzebują już folii transportowej. Ale często na ich powierzchnię nakleja się folię ochronną, która zabezpiecza te chromowane emblematy przed zarysowaniami. Zdejmuje się ją dopiero po naklejeniu tabliczki.

Takie ekskluzywne oznakowania możemy wykonać na bardzo różnych grubościach podłoża ABS, które może być wycinane laserowo w wybranym kształcie. Duża jest też dowolność kolorystyczna oparta o skalę RAL. Doskonałą przyczepność tabliczek zapewnia zastosowanie błony klejowej firmy 3M o bardzo dużej sile przylegania do różnych podłoży.

Produkt bez oznakowania jest jak niedokończony. Szlachetne oznakowanie dodaje mu wartości.

Emblematy Metalic to inwestycja

Firma Polinal

Producent oznakowań

Realizujemy oznakowania w różnych opcjach produkcyjnych.

Zastosuj

Emblematy METALIC

Naklejki lub tabliczki znakujące serii METALIC stanowią dla naszych klientów doskonałe rozwiązanie, gdy oznakowanie produktów ma być trwałe i wyjątkowo przyciągać uwagę.

Bardzo wysoka estetyka przemawia za wykorzystaniem tych emblematów do znakowania produktów, które chcą być postrzegane jako najlepsze w swojej kategorii.

Pomagamy już wielu firmom zwiększać wartość ich produktów i eksponować logo. Zapraszamy do kontaktu i nawiązania owocnej współpracy.

Nasze wypukłe produkcje stają się bardzo popularną formą promocji firmy.

Zastosuj

Naklejki Wypukłe 3D

Naklejki wypukłe 3D to drugi z filarów naszej działalności produkcyjnej i bardzo popularny sposób znakowania. Od lat uwypuklamy logotypy różnych marek pomagajac im zwiększać konkurencyjność.

Zalanie poliuretanem dwuskładnikowym to też sposób na nadanie szczególnego wyglądu również produktom z serii METALIC Plate. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wzbogacić dodatkowo w ten sposób ich wygląd i trwałość.

Aby poznać bliżej naklejki 3d zapraszamy na stronę produktu pod adresem http://www.nalepki3d.pl

Innowacyjny przykład wykorzystania technologii zalewania poliuretanem.

Zastosuj

Napisy Wypukłe 3D

Produkowane przez nas napisy wypukłe są wyjątkową formą znakowania niektórych produktów i budowania wizerunku marek.

Użycie folii kolorowych lub takich jak srebrna czy złota pozwala osiągnąć wyjątkowe efekty wizualne. O możliwośći zastosowania napisów 3D decyduje też wielkość produktu, gdyż grubość elementów graficznych nie moze być mniejsza niż 3 mm.

Zachęcamy do kontaktu w sprawie tego typu napisów wypukłych pod adresem biuro@nalepki3d.pl

W naszej drukarni realizacje na folii samoprzylepnej stanowią największy udział.

Zastosuj

Etykiety ekonomiczne

Gdy znakujemy produkty w bardzo dużych ilościach koszty jednostkowe zaczynają mieć szczególne znaczenie. Dla wielu produktów optymalnym połączeniem trwałości i bezkompromisowej jakości nadruku stają sie tradycyjne etykiety samoprzylepne.

Produkujemy je w technologii druku cyfrowego w połączeniu z plotowaniem w dowolnych kształtach. Wykorzystanie w produkcji folii wysokiej jakości jest warunkiem trwałości tego typu naklejek.

Jeśli zainteresował Cię druk naklejek znakujących, szczegóły poznasz na stronie
http://www.e-naklejki.pl

Pokaż nam swój produkt. Zajmiemy się jego oznakowaniem w wyjątkowy sposób.

Nadajemy charakter produktom

Kontakt

Wyślij wiadomość lub zadzwoń

Odwiedź

Nasze biuro

  • POLINAL, ul. Sądowa 4, 88-400 Żnin
  • biuro@polinal.pl
  • +48 608 205 104
  • 09 AM - 17 PM

Nie realizujemy zleceń na pojedyncze emblematy ze względu na organizację produkcji.
Możliwe jest zamówienie przedprodukcyjnej serii próbnej.
Minimalne nakłady serii produkcyjnej etykiet METALIC to 250 sztuk.

Jeśli zainteresowały Cię nasze produkty, skontaktuj się znami drogą mailową lub telefonicznie. Ustalimy wtedy szczegóły Twoich potrzeb w zakresie znakowania produktów. Dobierzemy też najlepsze rozwiązanie w Twoim konkretnym przypadku. Każdy produkt jest inny i wymaga indywidualnego podejścia do tematu oznakowania.

Skontaktuj się z producentem etykiet i oznakowań produktowych.

Chcesz

oznakować produkt?

Wyślij wiadomość

Wyślij
Wszystkie logotypy na stronie zostały użyte wyłącznie w celu prezentacji możliwości produkcyjnych i stanowią własność innych firm.

Serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies niezbędnych do obsługi strony internetowej i tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki.

Copyright 2014 POLINAL - Producent oznakowań