Naklejki reklamowe

Wysokiej klasy naklejki reklamowe, podobnie jak wypukłe to jedna ze specjalizacji naszej firmy. To też produkt uzupełniający, który stosowany jest czasem zamiast nalepek 3D.

Atutem jest ich stosunkowo niewielki koszt jednostkowy i ogromna siła reklamowa wynikająca ze zwykle sporego nakładu produkcyjnego.

Naklejka SieJe

Takie płaskie naklejki znajdują też często również zastosowanie jako etykiety znakujące urządzenia. Są alternatywą dla droższych metalowych tabliczek znamionowych. Ze względu na swoją elastyczność lepiej dopasowują się do kształtu produktu i stwarzają więcej możliwości kształtowania oznakowania.

Zdarza się, że na jednym produkcie takich nalepek reklamowo - informacyjnych znajduje się kilka, gdyż stanowią często różnego rodzaju instrukcje dla użytkowników, czy też ostrzegają przed niewłaściwym wykorzystaniem produktu.Sposoby wykorzystania

Pomysłów na ich wykorzystanie widzieliśmy już u nas na produkcji bardzo wiele. Często są one uzupełnieniem innej konstrukcji reklamowej wykonanej ze sztywnych materiałów, takich jak tworzywo sztuczne czy karton. Stosowanie ich jest też często uzasadnione praktycznością.

Naklejka

Fakt, że posiadają już w sobie warstwę samoprzylepną powoduje, że wyjątkowo łatwo jest umieścić je w miejscach planowanych działań promocyjnych. Intuicyjny wręcz sposób wykorzystania sprawia, że są one też często rozdawane przez firmy swoim klientom jako gadżet, którego użycie powoduje jeszcze większe przywiązanie klienta do firmy.


Drukujemy też tradycyjne naklejki reklamowe. To ekonomiczny produkt.

Kliknij obok, aby zapytać o takie płaskie naklejki.

Pozyskiwanie Klientów

Stosowanie naszego produktu to metoda na umocnienie relacji z klientami i na pozyskanie grupy zupełnie nowych nabywców. Produkt ten jest w całym swoim cyklu życia dla firmy nieustanną reklamą. Czyli im więcej sprzedamy oznakowanych produktów, które znajdą się w różnych miejscach, tym więcej jest szans na częsty kontakt ze strony potencjalnych klientów, którzy stykają się gdzieś z Twoim produktem.

Naklejka pozkosz.com

Gdy taki klient jest zainteresowany, obecność nalepki na produkcie bardzo przybliża Twoją firmę do sprzedaży i daje jej olbrzymią przewagę konkurencyjną. Taka forma promocji może stać się dla firmy bardzo ważnym sposobem niedrogiego pozyskiwania nowych klientów jak i budowania trwałej relacji posprzedażowej lub serwisowej z klientami, którzy już kupili.

Naklejki jako gadżet reklamowo-promocyjny

Naklejki reklamowe polecamy też wykorzystywać w sytuacjach, gdy firma nie posiada fizycznych produktów, na które można by je stosować. W takiej sytuacji nalepki mogą być traktowane jako gadżet, który będzie masowo rozdawany, gdyż możemy też przygotować dla Twojej firmy naklejki, które będą już pocięte i gotowe do tego typu akcji promocyjnej. Nasi klienci, którzy nie mają fizycznych produktów umieszczają je często na swoich teczkach ofertowych, wzornikach, pakietach próbek lub na innych materiałach promocyjnych ułatwiających prezentację oferty i sprzedaż.

Naklejka Rabbit Gang!!

Zdarza się, że nalepki informacyjne stosowane są w sytuacjach, gdy nastąpi zmiana danych firmy i trzeba w prosty sposób zaktualizować dane kontaktowe na wydrukowanych już folderach, ulotkach lub innych formach reklamy drukowanej. Nasze produkty mogą stać się więc dla Twojej firmy bardzo ważnym elementem działań promocyjnych, który wpłynie na comiesięczne wyniki sprzedaży i pomoże zapewnić firmie rozpoznawalność i pozycję lidera w branży.