Naklejki wypukłe 3D z Twoim własnym logo. Wyślij zapytanie.

Dowolny kształt, rozmiar, nadruk, ilość.

Produkujemy zachwycające naklejki wypukłe 3D.
To nasza specjalność.

Producent naklejek wypukłych

Nasza firma od lat zajmuje się specjalistyczną produkcją naklejek wypukłych 3D w wielu różnych technikach nadruku. Podstawową opcją produkcyjną jest druk cyfrowy pełnokolorowy, ale oprócz takiego druku realizujemy również produkcję w sitodruku czy druku offsetowym.

Do każdego nowego projektu podchodzimy zawsze bardzo indywidualnie, aby określić jaki sposób nadruku sprawdzi się w tym konkretnym przypadku najefektywniej i zapewni najlepszy z możliwych efekt wizualny.

Naklejki wypukłe 3D

Stosuj naklejki wypukłe 3D, a uzyskasz efekty

1. Reklama na każdym produkcie
Każdy wprowadzony przez Twoją firmę na rynek produkt może być również trwałą i wieloletnią reklamą. Oznakowanie produktów własnym logo i danymi adresowymi sprawia, że każdy kto zechce również nabyć ten produkt skieruje się prosto do Ciebie. Nalepki wypukłe 3D możesz zatem stosować jako pewnego rodzaju system pozyskiwania nowych Klientów na własne produkty. Każdy kolejny produkt z nalepką 3D na rynku, to kolejna stworzona szansa na kontakt z potencjalnymi Klientami. A co dopiero, jeśli Twoich nalepek reklamowych będzie na rynku tysiące?
2. Profesjonalne oznakowanie
Jeśli Twoja firma wytwarza własne produkty lub jest dystrybutorem produktów, które nie są w żaden sposób korzystnie dla Ciebie oznakowane, to profesjonalnym rozwiązaniem będzie zastosowanie etykietek wypukłych 3D. Wysoka trwałość i ponadprzeciętna estetyka naszych produkcji sprawia, że nalepki 3D mogą stać się doskonałym uzupełnieniem produktów. Takie dobre oznakowanie dodatkowo podnosi postrzeganą przez Klienta wartość produktu i jest też potwierdzeniem wysokiego standardu Twojej firmy, która dba o dobrej jakości oznakowanie.
3. Zwiększenie sprzedaży
Jedną z najważniejszych korzyści ze stosowania etykiet wypukłych 3D, jakiej możesz się spodziewać, jest zwiększenie sprzedaży. Jeśli masowo zastosujesz nalepki 3D, trafią one często z produktami w wiele różnych miejsc, gdzie przebywają Twoi kolejni potencjalni Klienci. Właściwie zaprojektowane etykiety wypukłe będą działać w różnych miejscach jednocześnie, jak skuteczny handlowiec, który kieruje potencjalnych Klientów prosto do Twojej firmy. Takie nalepki to również system masowego i ciągłego przypominania o Twojej firmie stałym odbiorcom.

Poznaj produkowane przez nas naklejki 3D. To niepowtarzalny produkt.

Kliknij obok, a sprawdzisz ceny nalepek 3D.

To musisz wiedzieć o nalepkach 3D

Wbrew pozorom ilość opcji jakościowych w temacie etykiet wypukłych, które można spotkać na naszym rynku, jest bardzo szeroka.

Jako potencjalny Klient lub użytkownik musisz wiedzieć, że od tej jakości zależy przede wszystkim długotrwała przyczepność i odporność na działanie czynników zewnętrznych. W naszej branży zdarzają się niestety jeszcze produkcje oparte o tańszą żywicę epoksydową, która po niedługim czasie ma tendencję do żółknięcia i zepsucia całego efektu wizualnego nalepek 3D.

Naszym zdaniem będąc uczciwym wobec Klienta, nie można proponować rozwiązania, które nie przyniesie korzyści długoterminowo.

Taka sama sytuacja dotyczy rodzajów stosowanej na rynku folii. Nie ma szans, żeby tania chińska folia zachowała przyczepność w czasie, w którym Klienci oczekują od etykiet wypukłych pełnej przyczepności.

Polecamy więc ostrożność i zbieranie dużej ilości informacji przed produkcją.
Wielu naszych Klientów stosuje produkowane przez nas nalepki wypukłe w sposób ciągły i regularny, znakując nimi swoje produkty. W takim przypadku niezwykle istotne jest zachowanie ciągłości produkcyjnej oraz utrzymywanie wysokich standardów.

Szczególny nacisk kładziemy na kwestię kolorystyki i jej powtarzalności przy ponawianiu produkcji projektów, które już były u nas realizowane. W takich przypadkach szczególnie ważne jest zastosowanie tego samego zestawu materiałów i atramentów produkcyjnych.

Informacje na ten temat gromadzimy już przy pierwszym zamówieniu wklejek i dzięki temu przy kolejnych ponowieniach produkcji nasi Klienci mogą liczyć na zbieżność jakości i kolorystyki swoich projektów.

Dlaczego warto wyprodukować nalepki 3D u nas?

1. Ekspresowe wyceny i łatwy kontakt
Wysyłając do nas zapytanie o produkcję nalepek 3D możesz liczyć na szybką wycenę lub kontakt w sprawie doprecyzowania parametrów kosztorysu. Dokładne ustalenie tych ważnych dla wyceny informacji jest potrzebne do szybkiej i precyzyjnej wyceny etykietek wypukłych. Korespondencję z naszymi Klientami prowadzimy na bieżąco i staramy się odpowiadać na e-maile możliwie szybko.
2. Doradztwo i przygotowanie projektu
Często zdarza się tak, że nasi Klienci nie dysponują gotowym i poprawnie przygotowanym do druku projektem nalepek wypukłych. W zakresie naszej pracy jest też często przygotowanie takiego projektu od podstaw lub z elementów graficznych dostarczonych osobno. Celem naszej pracy nad projektem etykiety 3D jest uzyskanie dla Ciebie skutecznego marketingowo efektu.
3. Bezkompromisowa jakość druku
Druk to zawsze podstawa uzyskania zachwycającego efektu każdego projektu nalepek wypukłych. Skupiamy się zawsze na tym, aby projekt był właściwie przygotowany dla każdej konkretnej techniki zadruku. Pozwala to uzyskiwać doskonałe jakościowo nadruki, które po zalaniu tworzą Twoje etykiety wypukłe 3D. Jakość druku jest zawsze dla nas priorytetem w produkcji naklejek 3D.
4. Markowe komponenty produkcyjne
Wieloletnią trwałość i przyczepność nalepek wypukłych można uzyskać jedynie stosując markowe komponenty produkcyjne. Zarówno folie jak i poliuretan muszą spełniać wysokie standardy jakościowe, gdyż od tego zależy końcowy długotrwały efekt reklamowy nalepek 3D. Nie ma tutaj miejsca na żadne kompromisy jakościowe i cenowe. W dłuższej perspektywie byłaby to pozorna oszczędność.
5. Szybkie dostawy
Współpracujemy w zakresie dystrybucji nalepek wypukłych z jedną z najlepszych na świecie firm kurierskich - UPS. Ekspresowość i niezawodność dostaw, to dla naszych Klientów jedne z najważniejszych cech naszej logistyki. Terminy produkcji również są szczegółowo ustalane, aby czas dostawy był przewidywalny i dobrze wpasował się w plan działań promocyjnych z użyciem nalepek 3D.