Zobacz przykładowe produkty:


Breloki TWIN 3D z dwóch sklejonych nalepek 3D

Poznaj breloki, które mogą mieć dowolny kształt i powstają ze sklejenia dwóch naklejek wypukłych 3D. Pełnokolorowy nadruk, obustronne zalanie poliuretanem z otworem technologicznym, który umożliwia przymocowanie łańcuszka z kółkiem lub sznureczka. Elastyczne i wyjątkowo estetyczne breloki reklamowe.

Oferta TWIN 3D


Nasze firmowe breloki z żetonem do wózka

Breloki z żetonem do wózków sklepowych to jeden z najpopularniejszych produktów, które pomagają trwale związać Klienta z firmą i ułatwiają utrwalenie marki. Praktyczność takich breloczków jest bardzo wysoka i dzięki temu są traktowane przez Klientów jako użyteczny na co dzień gadżet, z którego chętnie korzystają.


Breloki reklamowe 3D dla Tygodnika PAŁUKI

W przypadku tego projektu breloków warto podkreślić wyjątkowo dobre dopasowanie grafiki reklamowej logo do kształtu breloka. Również żywa kolorystyka bardzo dobrze współgra z metalowym chromowanym wykończeniem breloka. Model w kształcie elipsy jest ze względu na swoją budowę wyjątkowo poręczny.


Breloki reklamowe dla firmy JĘDRUŚ

Brelok w kształcie prostokąta jest wyjątkowo uniwersalny w dopasowaniu tekstu i grafiki logo. Pozwala na estetyczne rozmieszczenie treści i dobre wkomponowanie logotypu. W przypadku tego projektu dobranie właściwych proporcji i wielkości napisów zapewnia ich czytelność i dobry przekaz reklamowy breloka.


Breloki z żetonem do wózka PGNiG

Kolejny przykład breloków z żetonem do wózka, gdzie przestrzeń reklamowa została wykorzystana do promocji logo. Firma prowadzi w ten sposób utrwalanie wizerunku wśród swoich klientów i wykorzystuje takie breloki do prowadzenia masowych działań promocyjnych. Znane i duże firmy często traktują takie działania jako stałe wsparcie marketingowe. Warto podpatrywać skuteczne działania u liderów rynku.


Sprawdź ile kosztują breloki 3D.
Kliknij obok