Zobacz przykładowe produkty:


Naklejki 3D DAR FUNDACJI

Oznakowanie urządzeń i sprzętu to jedne z najpopularniejszych zastosowań naklejek 3D. Tym razem dostarczaliśmy nalepki wypukłe na wyjątkowy sprzęt, który będzie służył pacjentom w szpitalach i ratował życie. WOŚP co roku udaje się zebrać na ten szczytny cel doinwestowania szpitali pieniądze na nowy sprzęt, a oznakowanie logo przypomina pacjentom o tej ważnej społecznie akcji.

Szybka WYCENA


Etykiety 3D dla promocji miasta Łodzi

Miasto Łódź prowadzi często intensywne działania promocyjne również z udziałem wyprodukowanych u nas naklejek 3D. Świeża, nowa stylistyka i bogata kolorystyka to cechy charakterystyczne dla tej odsłony wizerunkowej. Miasto na pewno skorzysta na takich działaniach, a nasze nalepki staną się sposobem na dobrą komunikację tej promocji z mieszkańcami Łodzi.

Szybka WYCENA


Nalepki wypukłe na folii srebrnej matowej

Bardzo ciekawy przykład użycia folii srebrnej matowej w naszej produkcji naklejek 3D. Na takiej folii możemy drukować w technice cyfrowej i uzyskiwać wyjątkowe efekty wizualne. Taką folię przy produkcji etykiet wykorzystuje się często, aby nie trzeba było zadrukowywać dodatkowo tła i korzystać z droższej techniki zadruku sitodrukowego. Druk cyfrowy staje się wtedy ekonomiczną aternatywą.

Szybka WYCENA


Naklejki 3D dla Organizacji Helpline

Helpline to organizacja, która wpiera bezpieczeństwo w sieci młodych użytkowników internetu. Ta słuszna idea była wspierana poprzez naszą produkcję naklejek wypukłych z szybkimi danymi kontaktowymi. Nalepki służą znakowaniu sprzętu komputerowego i pozwalają na trwałe umieszczenie bardzo ważnych informacji w miejscach najbardziej odpowiednich dla tej akcji.

Szybka WYCENA


Nalepki 3D dla firmy Nikon

Mieliśmy przyjemność produkować nalepki 3D dla agencji, która obsługuje jednego z największych producentów sprzętu fotograficznego na świecie - firmę Nikon. Prowadzone przez firmę działania wizerunkowe sprzyjały wykorzystaniu naszych produktów jako ważnego sposobu znakowania punktów sprzedaży.

Szybka WYCENA


Naklejki wypukłe dla WOŚP

Z wielką przyjemnością braliśmy udział w realizacji etykiet wypukłych dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Takie nalepki 3D służą do trwałego znakowania zakupionego przez WOŚP sprzętu, który z kolei będzie służył nam wszystkim przez następne lata. W tym roku WOŚP prowadziła akcję wsparcia również seniorów.

Szybka WYCENA


Etykiety wypukłe dla Kaffe Gruppen

Oznakowanie miejsc sprzedaży w sposób estetyczny i trwały to często główne zadanie etykiet wypukłych 3D. W przypadku produkcji dla Kaffe Gruppen mieliśmy okazję wyeksponować logo firmy na szlachetnym ciemnym tle z niepełną obwódką dookoła nalepki. Osiągnęliśmy dzięki temu dla tej firmy bardzo dobry efekt komunikacji wizerunkowej.

Szybka WYCENA

Łatwo zamówisz swoje własne naklejki 3D. Chętnie doradzimy.

Kliknij obok, a sprawdzisz ceny nalepek 3D.