Zobacz przykładowe produkty:


Litery wypukłe 3D logo

Produkujemy wypukłe napisy lub litery, które mogą tworzyć oznakowanie produktu w postaci logo lub znakować miejsca sprzedaży. Warto zastosować taką trwałą formę prezentacji marki. Ułatwia to komunikację z klientami, buduje zasięg i wpływa bardzo pozytywnie na cały proces sprzedaży.


Napisy wypukłe 3D z nadrukiem

Do uzyskania jeszcze lepszych efektów w produkcji napisów wypukłych 3D, oprócz zastosowania folii kolorowych, często używamy również folii białej z nadrukiem. Pozwala to uzyskiwać dodatkowe efekty graficzne przejść tonalnych, dzięki czemu takie litery wypukłe sprawiają wrażenie wyjątkowo przestrzennych.


Litery wypukłe na folii srebrnej

Użycie folii srebrnej matowej przy produkcji napisów wypukłych daje znakomite efekty. Takie podłoże jest bardzo estetyczne. Powoduje, że litery wyróżniają się wyglądem i cały napis może być użyty do podkreślenia prestiżowych produktów. Często nie jest już do tego konieczny dodatkowy nadruk na folii, gdyż kolor srebrny jest wystarczającym rozwiązaniem.


Logo w postaci napisów wypukłych 3D

W technologii zalania poliuretanem możemy również wyprodukować napisy wypukłe, w których każda litera lub element graficzny wykonany jest osobno. Efektem jest wyjątkowo estetyczna produkcja, która przyciąga uwagę swoją formą i powoduje, że naklejki wypukłe 3D możemy wykorzystać również do innych celów marketingowych.


Wyprodukujemy Twoje własne napisy wypukłe 3D. To wyjątkowy produkt.

Zadzwoń, aby zapytać o litery wypukłe.